sport media marketing s.r.o. just fight hayashi Praha CM CM ČSZK Za podpory Nadace ČEZ MŠMT ČR

KYOKUSHINKAI KARATE - TV OSAKA

TV OSAKA
Praha/Františkovy Lázně/Františkolázeňský oddíl Shinkyokushinkai karate je znám díky úspěchům jeho členů nejen v našem regionu a České republice, ale nyní i v samotné kolébce bojových sportů – Japonsku. Postaral se o to manager sportovní sekce Television Osaka, INC Shinichirou Yamagata, který zavítal do České republiky, kde ho na požádání prezidenta WKO Shihana Kenji Midoriho přivítal v pražském hotelu prezident České asociace Shinkyokushinkai karate Jiří Žofčín se zástupcem trenéra reprezentace Karlem Pavlíkem. Cílem návštěvy pana Yamagaty, bylo udělat interviu s vedením České asociace Shinkyokushin a to s panem Žofčinem a vedoucím vybraného dojó- klubu v ČR a tento osobně navštívit a to vše na přání vedení světové organizace WKO Shinkyokushinkai Japan . Pan Yamagata za tímto účelem navštívil do současné doby pouze 3 evropské země !

Vzhledem k tomu, že S.Yamagata se velmi zajímal o tréninky dětí a mládeže u nás v ČR, padla volba na františkolázeňský oddíl který je jeden z největších v České republice a to jak do počtu členů , tak i do počtu získaných úspěchů jak doma, tak i v zahraničí a to především díky profesionálnímu přístupu vedoucího Karla Pavlíka a dále pak ve velkorysé podpoře Města Fr.Lázně v čele se starostou panem Ivo Mlátilíkem !
Ve sportovním centru Hard Core Gym, kde trénují františkolázeňští karatisté, pak přivítal japonského hosta i starosta Františkových Lázní Ivo Mlátilík, který pak v tělocvičně pochválil přítomné naděje karate za jejich výsledky a dobrou propagaci města. K mladým sportovcům promluvil i prezident České asociace AKO Shinkyokushinkai karate Jiří Žofčín, který poděkoval panu Yamagatovi za jeho zájem o nás a naší krásnou vlast, ale také panu starostovi za jeho příkladnou pomoc při podpoře karatistické mládeže a Karlu Pavlíkovi za jeho prezentaci a přijetí v jeho malém, ale opravdu pěkném dojó.

Na závěr promluvil i japonský manažer, který si nenechal ujít trénink těch nejmenších. „Z české tréninkové metodiky jsem byl příjemně překvapený. Rozhodně budu mé nadšení tlumočit i prezidentovi WKO Shihanu Kenji Midorimu, doufám, že budu mít to štěstí a opět vaší krásnou zemi brzo navštívím, cítím se mezi vámi velmi dobře a opět se potvrzuje to co mi říkal Shihan Kenji Midori, že Shinkyokushinkai, je jedna velká rodina, “ prozradil Shinichirou Yamagata před odjezdem do Japonska. „Věřme, že právě pozitivní hodnocení zástupce japonské televizní společnosti nám dopomůže k tomu, požádat v nejbližší době o návštěvu prezidenta WKO Shihana Kenji Midoriho. OSU !

VIP club Videa Celebrity schválené pořady Naši úspěšní výsledky
VÝSLEDKY NP JKA 15.2.2020
21.02.2020  V příloze naleznete výsledky ... číst >>
48. NORTHBOHEMIA 2016
18.10.2016  Výsledky turnaje v karate ... číst >>
NP ČSKE - 2.kolo
09.06.2014  V odkazu naleznete výsledky turnaje ...  číst >>
ME JKA 2014 (MLÁDEŽ, MASTERS)
26.05.2014  V příloze naleznete výsledky Evropského šampionátu, který se konal... číst >>
MČR SENIORŮ ČSKE
01.04.2014  Výsledky mistrovství republiky seniorů a masters v karate Českého... číst >>
LEON OPEN 2014
01.04.2014  Výsledky turnaje v kickboxu ... číst >>
NP JKA - 14.3.2014
19.03.2014  Výsledky 1. kola národního poháru Českého svazu karate JKA ... číst >>
3. Národní pohár- Praha
21.02.2014  8.2.2014 se v Praze konalo 3. kolo Národního poháru v tradičním karate... číst >>
Výsledky - MČR kadetů a školní mládeže 2014
21.02.2014  Výsledky - MČR kadetů a školní mládeže 2014 číst >>
EKOBENA LIGA 2014 (1. kolo)
01.02.2014  Výsledky naleznete v záložce "web". číst >>

všechny výsledky >>